Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m

519,76 lei

4 în stoc

SKU: 91-010-204001B Categorie:

Descriere

Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m range

Informații suplimentare

Switch-CM-Type

SFP

Producator

ZYXEL

Garantie

60

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *