Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate:

190,47 lei

Stoc epuizat

SKU: UF-MM-10G Categorie:

Descriere

Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+; Cable Distance: 300M; Connector Type: (2) LC.

Informații suplimentare

Switch-CM-Type

SFP

Producator

UBIQUITI

Garantie

24

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate:”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *