Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm,

290,86 lei

Stoc epuizat

SKU: AT-SPSX Categorie:

Descriere

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line

Informații suplimentare

Switch-CM-Type

SFP

Producator

ALLIED TELESIS

Garantie

24

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm,”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *